Київ
Сьогодні 03.10.2022 р.
ключі фото на документи друк фотографій друк на холстах друк фотокниг друк магнітів друк єтикеток гравірування в склі фотопослуги

Фото на документи

фото на документи

Готові фото ви отримаєте вже через 5хвилин, включаючи ретуш обличчя (почервоніння, блиск, прищі і т.д.) і приведення зробленого знімка до потрібного формату фотографії.

Знижка!!!
Наступний комплект - 60 грн.
Електронний вигляд - 100 грн.

Зйомка відбувається із застосуванням професійної цифрової техніки CANON і студійного світла, а друк виконується на сертифікованому фотопапері.

Види фотографій які ми робимо: паспорт України, закордонний паспорт, пенсійне посвідчення, водійські права, медкомісію, медичну книжку, на вступ до вузу, училище, коледж, учнівський та студентський квитки, ЗНО, картку киянина, пропуск, особова справа, візу в Україну для іноземців, американську візу, Green Card, шенгенську візу та інші візи. Ви також можете замовити фотографії на документи будь-якого нестандартного розміру або зробити термінове фото на документи зі звичайної фотографії.

Перш за все, фотограф робить невелику серію знімків, тож ви маєте можливість вибрати найкраще фото. Додатково можна замовити послугу Фотомонтаж (на вас «одягнуть» діловий костюм або форму). Тому робити фото на документи можна в будь-якій зручній одязі, доплативши за це в лише 10 гривень.

Вимоги до фотографій на документи

Фотографії наших клієнтів зберігаються в комп'ютері більше 2-х років (за датою зйомки), тому другий раз можна не фотографуючись отримати комплект фото на документи через 2 хвилини і при цьому заощадити.

Якщо Вам сподобалася фотографія, і Ви хочете використовувати її в майбутньому, ми можемо не тільки надрукувати для Вас комплекти фотографій необхідного Вам формату, а й записати її Вам на диск, флешку або скинути по інтернету на пошту за 10 гривень.

Додаткові послуги:
  • Фото на документи в повний зріст - 200 грн.
  • Термінове фото на документи з виїздом до замовника - 400 грн.
  • Фотосесії, портфоліо, фотоальбоми, репортажна та студійна зйомка - 250 грн./год
  • Зйомка «івентів», корпоративів, урочистих подій - 250 грн./год
  • Фото для ЗМІ - 250 грн./год
  • Організація і проведення прес-конференцій - 7000-11000 грн.
  • Підготовка прес-релізів і доповідей – від 180 грн.
  • Інтерв'ю, нариси, репортажі – від 1200 грн.

Телефони фотографа по виклику: Михайло Данилович (096) 016-88-20, (066) 423-24-15, (093) 237-35-82.

Кожна людина час від часу опиняється перед необхідністю зробити фото на документи. Найперша вимога до таких фото - терміновість і якість. Також на різні документи встановлюються специфічні вимоги до фото.

Якщо вам потрібна фотографія на документи людини, якої немає в місті, або яка не може сама прийти до нас в фотоательє, але у вас є її фотографія в електронному вигляді, роздрукована фотографія або якийсь документ з її фотографією, то ми зможемо Вам зробити з наявних фотографій фото на документи.

Роблячи фото на документи в центрі Києва, ми раді надавати не тільки якісні послуги, але й приємно дивувати ціною. Наші фотоательє знаходяться за адресами: вул. Червоноармійська, 30 (м. Льва Толстого) та вул. Богдана Хмельницького, 3 (м. Театральна).