Основні характеристики

Основа друку - високоякісний бавовняний холст німецького виробництва. Друк виконується за новітньою, екологічно чистою технологією HP Latex. Латексний друк забезпечує прекрасну кольоропередачу, контраст та насиченість зображення. Окрім цього, він стійкий до діі прямих сонячних променів, тому не потребує додаткового захисного покриття. Отже, замовляючи у нас друк на полотні, Ви можете бути впевнені, картину буде надруковано на обладнанні яке підходить для цього найкраще.

Якщо з видимою частниною все зрозуміло, то з торцями при друці холстів можливі варіанти. Наразі ми пропонуємо два види задруку та затяжки:

При галерейній натяжці зображення також можна побачити на торцях картини.

Один з найважливіших елементів холста — це його підрамник (каркас). Від якості, а саме деревини, з якої його виготовлено, залежить те, як буде поводити себе холст з часом. Чи буде провисати він в подальшому при повному висиханні дерева? Ми використовуємо високоякісні підрамники товщиною 20 мм, з підготовленої та витриманої деревини, що зменшує ймовірність деформації зображення в майбутньому.

Для кріплення на стіні використовується кріплення з милозвучною назвою "крокодил". Зубчасті насічки дають можливість вирівняти холст на стіні, навіть якщо вона не зовсім рівна. Вам лише потрібно надійно засверлити дюбель для кріплення.