Історія виникнення пазлів:

Пазли (puzzle - (англ.) - головоломка) були винайдені в Англії в 1761 році.

В 1761 році лондонський торговець географічними картами Джон Спілсбері придумав нову навчальну методику, нині відому практично всьому світові. Він став наклеювати географічні карти на дерев'яну основу і розрізати отриманий сендвіч на шматки різної форми. Кожний такий фрагмент містив небагато географічної інформації, і збираючи елемент за елементом потрібні частини, учень вивчав географію. Новинка була популярна, недивлячись на високу ціну, однак протягом десятиліть пазли використовувались тільки для географічних карт.

Подальшу модернізацію пазлів провели винахідливі американці. В кінці 20-х років минулого століття в Америці винайшли пазли із картону. Це дозволило значно знизити їх ціну і, як наслідок, призвело до широкої популярності у всьому світі. В Америці ж у часи "Сухого Закону" пазли стали надзвичайно популярні. Доходило до того, що у великих містах влаштовувались змагання по збиранню пазлів. Особливо цікаві були командні змагання, коли збирались величезні картини, складені з декількох тисяч деталей. Влаштовувались навіть цілі змагання між поселенями і містами. Звичайно, ця забава не залишила байдужими і гостей країни. Так пазли почали своє шестя по планеті.

Така історія виникнення пазлів - забави, цікавої не тільки дітям, але і багатьом дорослим.

В наші дні можна придбати як пазли, складені всього лиш із чотирьох частин, для зовсім маленьких дітей, так і пазли з тисячами фрагментів складних картин для дорослих. Пазли допоможуть скоротити час в поїздці або вдома в непогоду. Але крім всього цього пазли можуть стати непоганим і зовсім оригінальним подарунком. Тепер у Вас є неповторна можливість - Ви можете замовити фотопазл, який стане приємним подарунком для друга, коханої людини, іменинника, молодят, керівника і цілої компанії друзів.