ключі
Київ
Сьогодні 29.05.2020 р.
фото на документи друк фотографій друк на чашках друк на футболках друк на подушках, наволочках фотопазли друк на тарілках друк на холстах друк фотокниг друк магнітів друк єтикеток фото на дереві гравірування в склі фотопослуги ключі

Дерево

фото на дереве

Надаємо Вам незвичайну можливість: Ви можете перевести на дерево абсолютно будь-яку фотографію і повірте, виглядати це буде чудово. Фото не клеїться на дерево, на дерево переносяться самі фарби, тобто видно фактуру дерева.

Унікальний сувенір «Фото на дереві» відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, прикрасить вашу вітальню або кухню, принесе затишок у ваше житло, прикрасить ваше робоче місце, і ваші колеги, співробітники будуть висловлювати вам своє захоплення.

Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок і хочете вкластися в невелику суму, то ви на вірному шляху. Оригінальність подарунка, його довговічність і вартість приємно вас здивують, вже багато спробували замовити фото на дереві і залишилися задоволені.

Поспішаємо повідомити, що сама по собі така річ є відмінним і вельми незвичайним подарунком для тих, хто вам дорогий: для Ваших друзів, близьких і родичів, відмінний подарунок для вашого шефа. Уявіть, як приємно людині буде отримати своє фото на дереві в якості подарунка, фото, яке відображує приємний момент у його житті: будь то щасливе дитинство, день народження, поїздка за кордон або ж весільне фото.

Основи для друку Розмір друку Ціна (грн.)
изготовление пазлов
Прямокутник
15 х 20 150
изготовление пазлов
Серце
16 х 20 150
изготовление пазлов
Серце
19 х 25 190
изготовление пазлов
Прямокутник
20 х 29 200
изготовление пазлов
Прямокутник з різною рамкою
15 х 20 200
изготовление пазлов
Серце з написом "I YOU"
200
изготовление пазлов
Овал з різною рамкою
15 х 20 200
пазл фото
Прямокутник з різною рамкою
20 х 29 260
пазл фото
Дерево-серце
15 х 15 260
пазл фото
Прямокутник з написом "С днем рождения"
22 х 32 260
пазл фото
Cерце з написом "Кохання"
19 х 25 260
фото пазл
Два серця з написом "Люблю тебя" або "Кохаю тебе" або "Just Married"
260

За індивідуальним замовленням ми можемо зробити основу будь-якої форми, а також з вирізними буквами. Всі вироби йдуть з підставкою або гачком для стіни

Нанесення зображення на дерево виконується методом сублімаційного друкусублімаційного друку. Фарба всмоктується в спеціальний полімерний слой, яким покрита меблева фанера товщиною 6 мм. і залишається там назавжди.

Ми допоможемо Вам розробити оригінальний дизайн/колаж або додати напис до макету.

Друк на дереві ми робимо протягом години за адресою м. Льва Толстого вул. Червоноармійська, 30.